Vandalove.cz > O projektu

O projektu

Obětí a cílem vandalských "žertů" se může stát kdokoliv. To co vandalové považují za zábavu, ostatní uživatele internetu většinou obtěžuje.

Náš projekt informuje, pomáhá a radí každému, kdo se stal cílem útoků ze strany vandalů nebo se s útoky setkal. Vandalové mohou poškodit i vás. Existuje komunita vandalů, která si vybírá pro své útoky jiné lidi na internetu.

Vandalové vybraného člověka či skupinu lidí obtěžují, veřejně zesměšňují a slovně napadají. Tato šikana může trvat i několik let.

Internetoví vandalové využívají různých možností, jak vybrané oběti znepříjemnit život. Nejčastěji se jedná o vkládání nesmyslných komentářů web. Zaznamenali jsme ovšem i útoky s cílem zahltit například diskusní fórum.

Autoři projektu

Vandalove.cz společně připravují lidé, kteří se setkali s internetovými vandaly. Většina z autorů chce zůstat v anonymitě. Jsou to obyčejní lidé, kteří na internetu vystupují pod přezdívkami.

Jedním z autorů projektu je i Radim Hasalík, provozovatel českého blogovacího systému Brouzdej.cz.

Kontakt

Radim Hasalík, info@vandalove.cz

Náš projekt informuje, pomáhá a radí každému, kdo se stal cílem útoků ze strany vandalů nebo se s útoky setkal.

Vandalové mohou poškodit i vás. Existuje komunita vandalů, která si vybírá pro své útoky jiné lidi na internetu. Vandalové vybraného člověka či skupinu lidí obtěžují, veřejně zesměšňují a slovně napadají. Tato šikana může trvat i několik let.